Rejestracja zawodników na portalu Łączy Nas Piłka

BKS Lublin

Ze względu na udział naszego klubu w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich, wszyscy zawodnicy trenujący w BKS Lublin z roczników 2009-2017 muszą być zarejestrowani na portalu Łączy Nas Piłka (www.laczynaspilka.pl), który jest oficjalnym portalem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jest to wymóg procesu certyfikacji.

AKTUALIZACJA (23.12.2021) Klub po zakończeniu I cyklu będzie także uczestnikiem III cyklu Certyfikacji PZPN. W związku z tym każdy rodzic/opiekun zawodnika, który do tej pory trenował w BKS Lublin musi w nieprzekraczalnym terminie do 15 stycznia 2022 r. ponownie ze swojego konta zarejestrować zawodnika na portalu Łączy Nas Piłka.

Film instruktażowy jak to zrobić jest poniżej.

Następnie w profilu zawodnika należy złożyć nowy wniosek o potwierdzenie w szkółce, a tam wybieramy klub BKS LUBLIN, uzupełniamy dane o zdjęcie portretowe zawodnika, zaznaczamy zgody i klikamy zapisz.

To wszystko! Resztę wykona klub.

Cały proces nie powinien zająć więcej niż 5-8 minut. Prosimy potraktować sprawę priorytetowo.

Slide Główni sponsorzy
BKS lublin
Lublin BKS
Slide certyfikowana szkółka
piłkarska pzpn
srebrny certyfikat PZPN Srebrny Certyfikat PZPN
Slide Lublin Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych miasta Lublin odbywa się w ramach projektu "Sportowa Szkoła". Zadanie w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Sponsorzy Klubu

isover
FTS
topsearch
SafeNet
polbioeco
pbfilar
kartform
Bitstream
DM

Partnerzy Klubu

pzpn
jagiellonia
mwsport
lsm