Obowiązkowe ubezpieczenie NNW 2020

ubezpieczenie nnw 2020

Zarząd Budowlanego Klubu Sportowego w Lublinie uprzejmie informuje, iż składka ubezpieczeniowa następstw nieszczęśliwych wypadków dla zawodników za rok 2020 podobnie jak w poprzednich latach wynosi 36 zł. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe zgodnie z ustawą o sporcie (art. 38 u.s.), klub ma obowiązek ubezpieczenia swoich zawodników w zakresie NNW.

Ubezpieczycielem wypadków, które powstały podczas treningów, zawodów oraz podczas drogi do/z treningów, zawodów jest WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przy sumie ubezpieczenia 15 000 zł. Polisa zawiera dodatkowe rozszerzenie o koszty leczenia NNW i zadośćuczynienie za ból doznany wskutek wypadku.

Jednocześnie prosimy ewentualne przypadki odmowy wypłaty odszkodowania zgłaszać do biura klubu w celu przekazania sprawy do brokera ubezpieczeniowego.

Składkę należy uregulować na konto klubu w nieprzekraczalnym terminie do końca stycznia br. (zawodnik nie posiadający aktualnego ubezpieczenia w klubie, nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach treningowych oraz meczach/turniejach w ramach BKS Lublin). Konto klubu:

 

w BOŚ Bank S.A. O/Lublin o numerze rachunku:
79 1540 1144 2015 6415 5533 0001
W treści polecenia przelewu wpisując:

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, ROK URODZENIA DZIECKA, UBEZPIECZENIE ZA 2020 ROK
WZÓR: JAN KOWALSKI, ROCZNIK 2009, UBEZPIECZENIE ZA 2020 ROK

Slide Główni sponsorzy
BKS lublin
Lublin logo bogdanka BKS
Slide certyfikowana szkółka
piłkarska pzpn
srebrny certyfikat PZPN Srebrny Certyfikat PZPN
Slide Lublin Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych miasta Lublin odbywa się w ramach projektu "Sportowa Szkoła". Zadanie w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Sponsorzy Klubu

isover
FTS
topsearch
SafeNet
polbioeco
pbfilar
erkado
kartform
Bitstream
DM
BEMPRESA
wssp
vetagro

Partnerzy Klubu

pzpn
jagiellonia
GKS
mwsport
lsm