Obowiązkowe ubezpieczenie NNW 2022

Zarząd Budowlanego Klubu Sportowego w Lublinie uprzejmie informuje, iż obowiązkowa składka ubezpieczeniowa następstw nieszczęśliwych wypadków dla wszystkich zawodników za rok 2022 wynosi 39 zł. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe zgodnie z ustawą o sporcie (art. 38 u.s.), klub ma obowiązek ubezpieczenia swoich zawodników w zakresie NNW. Ubezpieczycielem podobnie jak w roku minionym jest WIENER TU S.A. Vienna Insurance Group przy sumie ubezpieczenia 15 000 zł.

Jednocześnie prosimy ewentualne przypadki odmowy wypłaty odszkodowania zgłaszać do biura klubu w celu przekazania sprawy do brokera ubezpieczeniowego.

Składkę należy uregulować na konto klubu w nieprzekraczalnym terminie do 15 lutego br. (zawodnik nie posiadający aktualnego ubezpieczenia w klubie, nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach treningowych oraz meczach/turniejach w ramach BKS Lublin).

Płatności dokonujemy:

BOŚ Bank S.A. O/Lublin

79 1540 1144 2015 6415 5533 0001

tytułem “Ubezpieczenie za 2022 rok, imię i nazwisko zawodnika, rocznik “

Slide Główni sponsorzy
BKS lublin
Lublin BKS
Slide certyfikowana szkółka
piłkarska pzpn
srebrny certyfikat PZPN Srebrny Certyfikat PZPN
Slide Lublin Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych miasta Lublin odbywa się w ramach projektu "Sportowa Szkoła". Zadanie w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Sponsorzy Klubu

Partnerzy Klubu