Krok po kroku

BKS Lublin

Jeżeli wszedłeś tutaj to chyba jesteś zainteresowany tym aby Twoje dziecko spróbowało sił w naszym klubie, bardzo się z tego cieszymy… Dlaczego akurat BKS? Przeczytaj TUTAJ

1. Zadzwoń do trenera odpowiadającego za dany rocznik/grupę w klubie i umów dziecko na trening. Kontakty telefoniczne do poszczególnych trenerów znajdziecie TUTAJ

2. Przed przyjściem na pierwszy trening zarejestruj dziecko na portalu “Łączy Nas Piłka” i aplikuj do szkółki BKS LUBLIN (dla roczników 2010-2018). Jeżeli już to zrobisz poinformuj o tym trenera.

3. Przyjdź na próbny trening! Aktualny harmonogram treningów znajdziesz TUTAJ… Życzymy powodzenia na boisku!

4. Jeżeli jesteś pewny, że z nami zostajesz, wypełnij deklarację członkowską z regulaminem rodzica i przynieś ją trenerowi na najbliższe zajęcia.

5. Pamiętaj, że każdy zawodnik naszego klubu powinien mieć aktualne badania lekarskie stwierdzające, że nie ma przeciwwskazań do treningów piłkarskich (w najbliższym czasie umów się na wizytę).

…teraz zostaje już tylko wspaniała piłkarska przygoda w naszym klubie!

Slide Główni sponsorzy
BKS lublin
Lublin BKS
Slide certyfikowana szkółka
piłkarska pzpn
srebrny certyfikat PZPN Srebrny Certyfikat PZPN
Slide Lublin Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych miasta Lublin odbywa się w ramach projektu "Sportowa Szkoła". Zadanie w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Sponsorzy Klubu

Partnerzy Klubu