BeKSa CUP 2022

Zapraszamy na nasze turnieje już na wiosnę 2022!

TERMINY TURNIEJOWYCH ZMAGAŃ W 2022 ROKU:

ROCZNIK 2012 – 18.06.2022

ROCZNIK 2013 – 19.06.2022

ROCZNIK 2014 – 29.05.2022

ROCZNIK 2015 – 29.05.2022

 

SPONSOR TYTULARNY

 

 

MW SPORT CUP U10

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORLIKÓW MŁODSZYCH – ROCZNIK 2012

KATEGORIA WIEKOWA:

  • 2012 I MŁODSI

TERMIN:

  • 18 CZERWCA 2022 (SOBOTA)
  • GODZ. 9:00-16:00

MIEJSCE:

  • BOISKO KLUBOWE BKS LUBLIN UL. BALLADYNY

ILOŚĆ ZESPOŁÓW:

  • 15-18

ILOŚĆ ZAW. W DRUŻYNIE:

  • NA BOISKU 1+6
  • MAKSYMALNIE 12

BOISKO I CZAS GRY:

  • 50X30M
  • BRAMKI 5X2M
  • MINIMUM 120 MINUT GRY

NAGRODY:

  • PAMIĄTKOWE PUCHARY I DYPLOMY DLA WSZYSTKICH DRUŻYN
  • PAMIĄTKOWE MEDALE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW
  • NAGRODY INDYWIDUALNE
  • NAGRODY ORAZ UPOMINKI OD SPONSORÓW TURNIEJÓW
  • SPRZĘT SPORTOWY DLA NAJLEPSZYCH DRUŻYN

WPISOWE:

  • 350 ZŁ PŁATNE NA KONTO KLUBU

ZAPISY ORAZ INFORMACJE:

ZGŁOSZENIA DO TURNIEJU:

  1. BKS LUBLIN BIALI
  2. BKS LUBLIN NIEBIESCY
  3. BKS LUBLIN CZERWONI
  4. AP RADOMIAK RADOM
  5. MKS POGOŃ SIEDLCE
  6. AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA
  7. DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ
  8. BKS BIŁGORAJ
  9. AP AVIA ŚWIDNIK
  10. VROTCOVIA LUBLIN
  11. UKS MŁODZIK DĘBLIN
  12. DAF ORLĘTA ŁUKÓW
  13. UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM
  14. AP ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK
  15. AP BRONOWICE LUBLIN ŻÓŁCI
  16. KŁOS CHEŁM
  17. BENIAMINEK KROSNO

PZU BEKSA CUP U9

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW STARSZYCH – ROCZNIK 2013

KATEGORIA WIEKOWA:

  • 2013 I MŁODSI

TERMIN:

  • 19 CZERWCA 2022 (NIEDZIELA)
  • GODZ. 9:00-16:00

MIEJSCE:

  • BOISKO KLUBOWE BKS LUBLIN UL. BALLADYNY

ILOŚĆ ZESPOŁÓW:

  • 15-18

ILOŚĆ ZAW. W DRUŻYNIE:

  • NA BOISKU 1+6
  • MAKSYMALNIE 12

BOISKO I CZAS GRY:

  • 50X30M
  • BRAMKI 5X2M
  • MINIMUM 120 MINUT GRY

NAGRODY:

  • PAMIĄTKOWE PUCHARY I DYPLOMY DLA WSZYSTKICH DRUŻYN
  • PAMIĄTKOWE MEDALE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW
  • NAGRODY INDYWIDUALNE
  • NAGRODY ORAZ UPOMINKI OD SPONSORÓW TURNIEJÓW

WPISOWE:

  • 350 ZŁ PŁATNE NA KONTO KLUBU

ZAPISY ORAZ INFORMACJE:

ZGŁOSZONE DRUŻYNY:

  1. BKS LUBLIN BIALI
  2. BKS LUBLIN NIEBIESCY
  3. BKS LUBLIN CZERWONI
  4. AP RADOMIAK RADOM
  5. AP RADOMIAK RADOM 2014
  6. CHAMPION PIONKI
  7. DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ
  8. KS LUBLINIANKA
  9. TARASOLA BSS LUBLIN
  10. VROTCOVIA LUBLIN
  11. AP ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK
  12. FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
  13. GIEKSA NIEMCE

PZU BEKSA CUP U8

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW MŁODSZYCH – ROCZNIK 2014

KATEGORIA WIEKOWA:

  • 2014 I MŁODSI

TERMIN:

  • 29 MAJA 2022 (NIEDZIELA)
  • GODZ. 9:00-15:00

MIEJSCE:

  • BOISKO KLUBOWE BKS LUBLIN UL. BALLADYNY

ILOŚĆ ZESPOŁÓW:

  • 15

ILOŚĆ ZAW. W DRUŻYNIE:

  • NA BOISKU 1+4
  • MAKSYMALNIE 12

BOISKO I CZAS GRY:

  • 35X20M
  • BRAMKI 3X1.55M
  • 104 MINUT GRY

NAGRODY:

  • PAMIĄTKOWE PUCHARY I DYPLOMY DLA WSZYSTKICH DRUŻYN
  • PAMIĄTKOWE MEDALE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW
  • NAGRODY INDYWIDUALNE
  • NAGRODY ORAZ UPOMINKI OD SPONSORÓW TURNIEJÓW

WPISOWE:

  • 350 ZŁ PŁATNE NA KONTO KLUBU

ZAPISY ORAZ INFORMACJE:

ZGŁOSZONE DRUŻYNY:

  1. BKS LUBLIN BIALI
  2. BKS LUBLIN NIEBIESCY
  3. BKS LUBLIN CZERWONI
  4. BKS BIŁGORAJ
  5. MOSIR LUBARTÓW
  6. KS LUBLINIANKA
  7. TARASOLA BSS LUBLIN
  8. GÓRNIK ŁĘCZNA
  9. AP MOTOR LUBLIN
  10. MKS RUCH RYKI
  11. AP BRONOWICE LUBLIN
  12. MKS AVIA ŚWIDNIK
  13. AF GŁUSK
  14. FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
  15. AP ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK

BEKSA CUP U7

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SKRZATÓW STARSZYCH – ROCZNIK 2015

KATEGORIA WIEKOWA:

  • 2015 I MŁODSI

TERMIN:

  • 29 MAJA 2022 (NIEDZIELA)
  • GODZ. 15:00-20:00

MIEJSCE:

  • BOISKO KLUBOWE BKS LUBLIN UL. BALLADYNY

ILOŚĆ ZESPOŁÓW:

  • 15

ILOŚĆ ZAW. W DRUŻYNIE:

  • NA BOISKU 1+4
  • MAKSYMALNIE 12

BOISKO I CZAS GRY:

  • 35X20M
  • BRAMKI 3X1.55M
  • 96 MINUT GRY

NAGRODY:

  • PAMIĄTKOWE PUCHARY I DYPLOMY DLA WSZYSTKICH DRUŻYN
  • PAMIĄTKOWE MEDALE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW
  • NAGRODY INDYWIDUALNE
  • NAGRODY ORAZ UPOMINKI OD SPONSORÓW TURNIEJÓW

WPISOWE:

  • 350 ZŁ PŁATNE NA KONTO KLUBU

ZAPISY ORAZ INFORMACJE:

ZGŁOSZONE DRUŻYNY:

  1. BKS LUBLIN BIALI
  2. BKS LUBLIN NIEBIESCY
  3. BKS LUBLIN CZERWONI
  4. DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ
  5. KS LUBLINIANKA
  6. TARASOLA BSS LUBLIN I
  7. TARASOLA BSS LUBLIN II
  8. FA ZAMOŚĆ
  9. MOSIR LUBARTÓW I
  10. MOSIR LUBARTÓW II
  11. AP MOTOR LUBLIN
  12. AP ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK
  13. AP BRONOWICE LUBLIN ŻÓŁCI
  14. AP BRONOWICE LUBLIN CZARNI
  15. AP GÓRNIK ŁĘCZNA

ZAPISY ORAZ INFORMACJE:

beksacup@bkslublin.pl

tel. 505 167 889

facebook

PARTNERZY ORAZ SPONSORZY:

Lublin
mwsport

Slide Główni sponsorzy
BKS lublin
Lublin BKS
Slide certyfikowana szkółka
piłkarska pzpn
srebrny certyfikat PZPN Srebrny Certyfikat PZPN
Slide Lublin Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych miasta Lublin odbywa się w ramach projektu "Sportowa Szkoła". Zadanie w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Sponsorzy Klubu

isover
FTS
topsearch
SafeNet
polbioeco
pbfilar
kartform
Bitstream
DM

Partnerzy Klubu

pzpn
jagiellonia
mwsport
lsm