MISJA

 BUDOWLANEGO KLUBU SPORTOWEGO W LUBLINIE

Misją Zarządu Budowlanego Klubu Sportowego w Lublinie jest stwarzanie jak najlepszych warunków do szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, podnoszenie jej poziomu sportowego oraz wychowywanie w duchu sportowej rywalizacji. Chcemy wdrażać w najmłodsze pokolenia uczestnictwo w szeroko pojętej kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca, czyli szacunku do rywala i gry fair play.

WIZJA

 BUDOWLANEGO KLUBU SPORTOWEGO W LUBLINIE

Budowlany Klub Sportowy to w 2012 roku znajdujący się w ścisłej czołówce pod względem szkolenia młodzieży w Lublinie i województwie klub, o doskonale rozpoznawalnej i szanowanej marce. W kolejnych latach dzięki wdrożeniu autorskiego systemu szkolenia, rozbudowie bazy sportowej, zatrudnieniu doświadczonej i pełnej pasji kadry trenerskiej, będziemy wychowywać przyszłych reprezentantów kadr województwa i kraju, a nasze drużyny będą rywalizowały na równym poziomie z najlepszymi klubami w Polsce.

Slide Główni sponsorzy
BKS lublin
Lublin logo bogdanka BKS
Slide certyfikowana szkółka
piłkarska pzpn
srebrny certyfikat PZPN Srebrny Certyfikat PZPN
Slide Lublin Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych miasta Lublin odbywa się w ramach projektu "Sportowa Szkoła". Zadanie w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Sponsorzy Klubu

isover
FTS
topsearch
SafeNet
polbioeco
pbfilar
erkado
kartform
Bitstream
DM
BEMPRESA
wssp
vetagro

Partnerzy Klubu

pzpn
jagiellonia
GKS
mwsport
lsm