BOISKO KLUBOWE PRZY UL. BALLADYNY

Przez wiele lat klub dysponował jednym boiskiem wynajmowanym od Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o nawierzchni piaszczystej będącym powodem ironicznych uśmieszków ze strony zespołów gości i musiał borykać się z problemem dodatkowych wynajmów. Przy ogromnym zaangażowaniu zarządu, rodziców, sponsorów i sympatyków jesienią 2008 roku zaczęło się zakładanie trawnika sportowego. Wtedy też boisko zostało ogrodzone w 2/3. Wiosną 2009 roku podłączono wodę w czterech miejscach przy płycie boiska do jego nawadniania.

Nierozerwalnie związane z Naszym Klubem i jego historią – boisko klubowe przy ul. Balladyny.

Jak się zmieniało na przestrzeni lat. Przeżyjmy to jeszcze raz na pamiątkowych fotografiach.

W chwili obecnej boisko klubowe przy ul. Balladyny posiada weryfikację na Wojewódzką Ligę Młodzików i z pełną odpowiedzialnością jest to najlepsza płyta w Lublinie do rozgrywek w kategorii młodzików oraz turniejów dla orlików i żaków.

Systematycznie ulega poprawie także zaplecze treningowe. We wrześniu 2011 r. zakończył się dzięki zaangażowaniu rodziców zawodników z rocz. 1998 remont jednej z szatni w budynku klubowym przy ul. Balladyny. W 2012 roku ocieplono i położono nowy tynk na elewacji frontowej oraz odmalowano pozostałe szatnie i rozpoczęto przygotowywanie pokoju trenerskiego. Przy płycie boiska stanął blaszany garaż, w którym znajduje się sprzęt do utrzymania i pielęgnacji nawierzchni boiska i jego otoczenia. Jesienią rozpoczęto montowanie krzesełek plastikowych w miejsce dotychczasowych ławek, prace będą kontynuowane wiosną 2013 roku. Wtedy też planowana jest wymiana zadaszeń dla zawodników rezerwowych.

Gdzie jesteśmy

Slide Główni sponsorzy
BKS lublin
Lublin BKS
Slide certyfikowana szkółka
piłkarska pzpn
srebrny certyfikat PZPN Srebrny Certyfikat PZPN
Slide Lublin Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych miasta Lublin odbywa się w ramach projektu "Sportowa Szkoła". Zadanie w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Sponsorzy Klubu

Partnerzy Klubu