System SportsManago

BKS Lublin

Wraz z nowym rokiem startujemy z nowymi propozycjami dla całej społeczności BeKSy. Nasz klub wprowadza nowy system komunikacji klubu z rodzicami, który będzie dawał dużo możliwości wszystkim związanym z naszym klubem… kierownictwu, trenerom, a przede wszystkim rodzicom naszych zawodników, którzy na bieżąco będą mogli monitorować informacje dotyczące swojego dziecka. Dzięki nowej aplikacji do zarządzania naszym klubem będzie można śledzić m.in. frekwencję na treningach, harmonogram treningów oraz wydarzeń klubowych, opłaty członkowskie, ale przede wszystkim będzie można w łatwy sposób komunikować się na bieżąco z trenerem lub zarządem klubu. Docelowo dostęp do nowego systemu będą mogli mieć zarówno trenerzy jak i wszyscy chętni rodzice.

sportsmanago

Już od ponad roku nasz klub wspomaga się systemem SportsManago, czyli aplikacją pomagającą zarządzać klubem sportowym. Do tej pory okazję korzystania z niej mieli tylko trenerzy oraz zarząd, ale tak jak obiecaliśmy, dostęp od dzisiaj mogą również mieć rodzice naszych piłkarzy. Po przejściu prostej drogi rejestracji, opiekunowie będą mogli śledzić frekwencję na treningach, harmonogram treningów oraz wydarzeń klubowych, monitorować swoje opłaty członkowskie, złożyć zamówienie na sprzęt klubowy, a także będzie można w łatwy sposób komunikować się z trenerem lub zarządem klubu. Zachęcamy wszystkich rodziców/opiekunów do skorzystania z nowej funkcji. Poniżej instrukcja rejestracji konta rodzica w systemie SportsManago.

INSTRUKCJA REJESTRACJI KONTA RODZICA KROK PO KROKU:

1. Wyślij następujące dane do klubu (wszystkie dane są obowiązkowe!):

IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA:

IMIĘ I NAZWISKO RODZICA:

ADRES E-MAIL RODZICA:

NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO RODZICA:

ROCZNIK ZAWODNIKA:

GRUPA SZKOLENIOWA ZAWODNIKA:

Dane wysyłamy wyłącznie na adres: sportsmanago@bkslublin.pl

2. Z klubu dostaniesz informację zwrotną o możliwości dalszej rejestracji w portalu SportsManago.pl (weryfikacja w klubie może trwać maksymalnie 24h)

3. Wejdź na stronę: https://sportsmanago.pl/parent-activate

4. Wpisz adres e-mail wysłany do klubu (w pierwszym kroku), który będzie również Twoim loginem

5. Dostaniesz mail z linkiem aktywacyjnym oraz hasłem do logowania (a także niezbędnymi wskazówkami do dokończenia rejestracji)

6. Od tej pory możesz logować się w systemie poprzez link: https://sportsmanago.pl/login

UWAGA!

Dane zamieszczone w systemie, takie jak frekwencja czy harmonogram treningów mogą się różnić od faktycznego stanu gdyż są uaktualniane przez trenera danej grupy. Aktualizacja składek członkowskich będzie uaktualniana przez zarząd klubu 1 raz w miesiącu.

Wszelkie pytania odnośnie funkcjonowania sytemu prosimy kierować mailowo: sportsmanago@bkslublin.pl

Slide Główni sponsorzy
BKS lublin
Lublin BKS
Slide certyfikowana szkółka
piłkarska pzpn
srebrny certyfikat PZPN Srebrny Certyfikat PZPN
Slide Lublin Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych miasta Lublin odbywa się w ramach projektu "Sportowa Szkoła". Zadanie w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Sponsorzy Klubu

Partnerzy Klubu